Hayatınızı Hipper'leyin!
batman_polygon

Siz de gelişmiş mining cihazlarımızı satın alarak veya kiralayarak kendi dijital para üretim tesisinizi oluşturabilirsiniz!

Hemen sizi Hipper’le tanıştıran iş ortağımızla iletişime geçerek Hipper Cloud Mining paketi satın alabilirsiniz.

Hipper Cloud Mining paketlerini satın aldığınızda 12 ay süreyle kiraladığınız cihazın üretiminden kazanç sağlarsınız.

Ve dilerseniz çevrenizdekilere de tavsiye ederek kazancınızın boyutunu arttırabilirsiniz!

BİZE KATILIN
flying
Gücü Hissedin !

80 ülkede faaliyet gösteren bir holding, toplam 25 milyon müşteri ve milyarlarca dolarlık ciro! GBC Digital Games Marketing Ltd.,

Smart Solutions IT Ltd., Anafis A.Ş. gibi dev firmaları bünyesinde barındıran GBC Holding yatırım ortaklığı ile Hipper A.Ş. çok daha güçlü!

BİZE KATILIN
flying
flying

Yatırım ortağımız GBC Holding’in bir ürünü olan GsCash, Türkiye’de ve Dünya’nın 80 ülkesinde 25 milyon kişi tarafından kullanılan pin tabanlı küresel bir ödeme sistemi ve platformudur. GsCash’in gücü ve hinterlandı sayesinde Turcoin’i de yerli-yabancı birçok borsada işlem gören, bankalarla anlaşmalı, on binlerce işletmede geçerli, sürekli değer artışı göstererek yatırımcısına kazandıran tüm Dünya’da Türkiye’nin Coin’i olarak anılan bir crypto para haline dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Turcoin, özel bir yazılım teknolojisi kullanarak Blockchain işletim sistemi üzerinde merkezi olmayan yazılım protokolleri geliştirilmesine olanak sağlayan bir sistemdir. Toplamda 120 milyon adet üretilecek olan Turcoin, Blockchain mantığına sahip ve bağımsız kullanıcıların üretim yapabilmesine imkan sağlayan Türkiye’deki ilk ve tek coindir.

BİZE KATILIN
Hipper Cloud Mining

Kocaeli’deki coin üretim tesislerimizde yüksek teknoloji ürünü cihazlarımız ve üretim verimliliğini maksimum seviyeye çıkaran özel yazılımlarımız sayesinde çeşitli coinlerin üretimini profesyonel şekilde yaparak yüksek oranda kâr elde ediyoruz.

BİZE KATILIN
cloud_image