Hayatınızı Hipper'leyin!
batman_polygon

Hipper iş ortağı olarak dükkan açmadan, kira ödemeden, hiçbir risk üstlenmeden sizin adınıza
her şeyi anlık takip eden sanal ofisinizle birlikte kazanç elde edebilirsiniz.
Hemen sizi Hipper’le tanıştıran iş ortağımızla iletişime geçerek günlük kazanç elde etmeye başlayın.
Dilerseniz siz de çevrenizdekilere bu fırsatı sunarak kazancınızı arttırabilir,
iyi bir ekip çalışmasıyla ise bu kazancın boyutlarını hayallerinizdeki seviyeye ulaştırabilirsiniz!

BİZE KATILIN
flying
Gücü Hissedin !

80 ülkede faaliyet gösteren tam 22 şirket, toplam 25 milyon müşteri ve yıllık 5 milyar dolarlık ciro! GBC Digital Games Marketing Ltd., Smart Solutions IT Ltd., Anafis A.Ş. gibi dev firmaları bünyesinde barındıran GBC Holding yatırım ortaklığı ile Hipper A.Ş. çok daha güçlü!

BİZE KATILIN
flying
flying

Yatırım ortağımız GBC Holding’in bir ürünü olan GsCash, Türkiye’de ve Dünya’nın 80 ülkesinde 25 milyon kişi tarafından kullanılan bir elektronik para markasıdır. GsCash’in gücü ve hinterlandı sayesinde Turcoin’i de yerli-yabancı birçok borsada işlem gören, bankalarla anlaşmalı, on binlerce işletmede geçerli, sürekli değer artışı göstererek yatırımcısına kazandıran tüm Dünya’da Türkiye’nin Coin’i olarak anılan bir crypto para haline dönüştürmeyi hedefliyoruz.

Turcoin, özel bir yazılım teknolojisi kullanarak Blockchain işletim sistemi üzerinde merkezi olmayan yazılım protokolleri geliştirilmesine olanak sağlayan bir sistemdir. Toplamda 100 milyon adet üretilecek olan Turcoin, Blockchain mantığına sahip ve bağımsız kullanıcıların üretim yapabilmesine imkan sağlayan Türkiye’deki ilk ve tek coindir.

BİZE KATILIN
Hipper Cloud Mining

Kocaeli’deki coin üretim tesislerimizde yüksek teknoloji ürünü cihazlarımız ve üretim verimliliğini maksimum seviyeye çıkaran özel yazılımlarımız sayesinde çeşitli coinlerin üretimini profesyonel şekilde yaparak yüksek oranda kâr elde ediyoruz.

BİZE KATILIN
cloud_image
flying
Yakında Hipparacard !

Hedef 5 yılda 1 milyon kullanıcı!
10.000 müşteriye ulaştığımızda herhangi bir bankanın ismi altında değil, direk Mastercard anlaşmasıyla birlikte kendi tasarımımızla bastıracağımız ön ödemeli, çipli kredi kartlarımız kullanıcılara her alış verişte extra indirim kazandıracak! Ve tabiki iş ortaklarımız tüm bu dönen ticaretten kazanç elde edecek.

BİZE KATILIN
flying
Hipper Yatırım

Yatırım uzmanlarımız ve çalıştığımız uzman broker’ler ile uzun süren araştırmalarımız sonucu risk üstlenmeden
kısa ve orta vadede yüksek kazanç sağlayan yatırımlarımız hızla devam ediyor.

BİZE KATILIN